Най-добрият приятел на Бербатов в Юнайтед става ММА боец

43-годишният Патрис Евра ще се бие в Париж на 23 май

Най-добрият приятел на Бербатов в Юнайтед става ММА боец

Снимка: БГНЕС

Бившият футболист на Манчестър Юнайтед Патрис Евра ще направи дебюта си в смесените бойни изкуства в Париж през следващия месец. 43-годишният Евра ще се бие в Професионалната бойна лига в Париж на 23 май, която ще се проведе в "Акор Арена".

Според медиите, бившият защитник тренира бойни спортове вече близо десетилетие. Кой ще бъде неговият опонент обаче все още не е известно публично.

Евра прекара осем години и половина в Манчестър Юнайтед, като спечели пет пъти титлата във Висшата лига и веднъж Шампионската лига. През 2014 година той премина в Ювентус, а за последно игра в Уест Хям през 2019 година. За националния отбор на Франция той има 81.

Любопитното е, че на "Олд Трафорд" неговият най-близък човек беше Димитър Бербатов. След всеки гол на българина именно французинът бе първият, който се хвърлюше върху него от радост на терена.

Коментари

Свят
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата