10:56 | 20 ноември 2014
Обновен: 05:06 | 25 април 2024

МФК МАГ потопи "Спартак" в голов дъжд

"Маговете" с втора победа в градското по футзал, след успех с 6:4 над спартаклии

Истинска вихрушка от голове се завъртя в отложения мач от градското първенство на Варна по футзал между отборите на МАГ и Спартак. „Маговете” направиха победно заклинание на Симеон Христов и компания и триумфираха с 6-4. Двубоя бе изключително драматичен и изпълнен с множество обрати. Още в 3-ата минута Милен Маринов откри за МАГ, но в 9-ата Калоян Цветков изравни. С два гола на Тодор Апостолов, „маговете” дръпнаха с 3-1, но пък и спартаклии не останаха длъжни и в рамките на 4 минути отбелязаха три безответни попадения, постигайки пълен обрат. Футболистите на МАГ обаче не паднаха духом и на свой ред пронизаха още три пъти вратаря на Спартак, озаконявайки втората си победа в шампионата на морската столица. Тима е вече 3-ти в класирането с актив от 6 точки, докато спартаклии са предпоследни с едва 3 пункта. В събота предстоят нови два отложени мача от първенството. От 16.00 часа играят Бултрас и Черно море Мания, а от 17.30 часа е двубоя между Планекс и Спартак.