13:20 | 6 декември 2014
Обновен: 02:09 | 16 май 2024

Г-о-о-о-о-л! "Морето" поведе на "Левски"

Матиас откри в 43-ата минута

Отборите на Черно море и Левски играят при резултат 1:0 срещата от 18-ия кръг на лошия терен на стадион "Тича". Още в 80-ата секунда Кирил Котев пропусна да вкара за домакините. Капитанът на "моряците" се възползва от груба грешка на Пламен Илиев, но от три метра на празна врата стреля над гредата. В 9-ата минута отново Илиев сгреши, но този път Марчин Бургхард от малък ъгъл не успя да се разпише.

В самия край на полувремето "Левски" получи логично попадение в мрежата си. Голът беше дело на Матиас Курьор в 43-ата минута и подсказва, че домакините играят за победата в дербито!