Обновен: 12:45 | 17 май 2024

“Баските” отърват линч в мач със селски тим

Публиката в Ябланица замерва волейболистите с бутилки

По материала работи: Борис Проданов

Победа с 3:0 (25:23, 25:14, 25:23) гейма изкова варненският “Черно море – БАСК” като гост на “Изгрев” (Ябланица) в мач от 8-ия кръг на волейболната Висша лига при мъжете. По време на мача обаче имаше доста проблеми, като след първия гейм за 20-ина минути угасна осветлението заради авария и всички в селската зала стояха на тъмно, докато бъде отстранена. Освен това волейболист от тима на “баските” беше уцелен от бутилка от публиката, оплакаха се от лагера на тима.

Във временното класиране лидер е “Тетевен Волей” с пълен актив от 24 т. и едва два загубени гейма до момента. На второ място е “Виктория Волей” с 20, а “Черно море – БАСК” заема шеста позиция с 12, твърди bgvolleyball.com.