Обновен: 08:09 | 25 април 2024

"Лудогорец" приключи с Шампионската лига

"Орлите" отнесоха 4 гола от "Реал Мадрид"

По материала работи: Златина Добрева

"Лудогорец" приключи тазгодишното си участие в европейските клубни турнири със загуба с 0:4 като гост на шампиона "Реал Мадрид".
Испанският тим очаквано имаше преимущество, но допълнително бе улеснен от дузпата и директния червен картон на Марселиньо в средата на първото полувреме за умишлена игра с ръка на голлинията.
Кристияно Роналдо вкара от дузпата, което бе негов 72-ри гол в Шампионската лига.
Големият проблем на "Лудогорец" бе играта при високи топки и точно така Гарет Бейл вкара втори гол в 47-та минута.
След почивката Алваро Арбелоа направи добавка и вкара трети гол след като отново играч на "Реал" спечели двубой за висока топка. В самия край пък младокът Медран се разписа след щастлив рикошет.
Това бе 19-та поредна победа за "Реал" във всички турнири, с което тимът изпревари рекорда на "Барселона" от 18 поредни успеха.