10:40 | 29 септември 2018
Обновен: 12:04 | 25 април 2024

Юношите на Черно море записаха равенство с Лудогорец в Елитната до 19 години

Домакините от Разград откриха резултата още в 4-ата минута

Юношите на Черно море записаха равенство 1:1 при гостуването си на Лудогорец в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 19 години, съобщиха от пресслужбата на клуба.

Домакините от Разград откриха резултата още в 4-ата минута. След грешка в средата на терена и последвала контраатака Лудогорец поведе с 1:0. В 30-ата минута Петър Вуцов изпусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Виктор Попов, а след няколкото пропуска пред вратата на лудогорци “моряците” все пак стигнаха до изравнително попадение. В 41-вата минута Виктор Попов получи топката от тъч в половината на домакините, напредна и с удар от около 20 метра с левия крак заби кълбото в горния ляв ъгъл на вратата на разградчани.

През втората част и двата тима имаха ситуации, но не успяха да ги реализират.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Мартин Дичев, Георги Топалов, Виктор Попов, Йордан Радев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов, Велислав Василев, Данаил Димов (65-Иван Иванов), Антоан Вълчев, Денислав Ангелов (Иван Иванов, Даниел Стоянов, Мердин Адем, Александър Георгиев).