Обновен: 12:32 | 25 април 2024

Гришо отпадна на двойки

Заедно с Танаси Кокинадис той загуби от Нишикори и Долгополов

По материала работи: Златина Добрева

Григор Димитров не можа да запише втора победа в рамките на само няколко часа на турнира в Бризбейн.
След като по-рано сутринта българският тенисист се класира на полуфиналите на турнира на сингъл, сега той отпадна на двойки, писа gol.bg.
Заедно с партньора си Танаси Кокинадис той загуби с 0:2 сета (3:6, 3:6) от Кеи Нишикори и Александър Долгополов в мач от четвъртфиналите на турнира.
Първият сет приключи само за 27 минути игра, като Димитров и Кокинакис бяха пробити два пъти. Във втория сет нещата бяха малко по-завързани, но при 3-4 двойна грешка на Димитров доведе до пробив, а след това Нишикори и Долгополов си взеха подаването и спечелиха мача.