17:06 | 14 ноември 2018
Обновен: 12:59 | 25 април 2024

Черно море загуби от Ботев в Елитната до 17 години

Единственият гол в мача падна в 35-ата минута

Отборът на Черно море претърпя загуба с 0:1 като гости на Ботев Пловдив в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 17 години, съобщиха от пресслужбата на клуба. Единственият гол в мача падна в 35-ата минута. След центриране от корнер вратарят Димитър Иванов в опита си да боксира топката я отклони в собствената си мрежа. Преди това в 15-ата минута Джан Хасан изпусна най-чистото положение за “моряците” в мача. Футболистът излезе сам срещу вратаря на домакините и го прехвърли, но топката мина покрай страничната греда.

След почивката варненци създадоха няколко добри ситуации за гол, но не съумяха да ги реализират.

В следващия кръг Черно море приема тима на Ботев Враца. Мачът е на 18 ноември, неделя, от 13,30 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Димитър Иванов, Златин Станков, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Светослав Николов, Калин Георгиев, Мартин Милушев (65-Берк Джевдет), Радослав Златев, Паоло Пасков (70-Тони Иванов), Джан Хасан.