16:40 | 2 март 2020
Обновен: 23:56 | 10 май 2024

Черно море U17 победи в София

Момчетата на Тодор Каменов изиграха силен мач срещу Национал

Юношите старша възраст на Черно море постигна успех с 2:0 при гостуването си на Национал в София в мач от 17-ия кръг на Елитната група до 17 години. Момчетата на Тодор Каменов изиграха силен мач, в който създадоха доста положения. Варненци откриха резултата в 22-ата минута. Николай Златев проби по фланга и центрира по земя в наказателното поле, където Марин Петков реализира за 1:0.

През втората част варненци бяха по-стойностния отбор на терена. След няколко добри атаки, завършени с удари извън вратата, все пак “зелено-белите” успяха да вкарат втори гол. В 80-ата минута Жечко Йорданов центрира в наказателното поле, а Тони Иванов вкара за 2:0.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Берк Джевдет, Павел Труфев, Наско Янков, Александър Иванов, Денислав Славов, Тони Иванов, Николай Златев, Иван Томов, Марин Петков, Симар Емин (Денислав Жеков, Валентин Касабов, Даниелс Ахмедов, Теодор Тотев, Жечко Йорданов).