Обновен: 22:01 | 25 април 2024

Голов триумф на "Коритото": Спартак победи Устрем (Дончево) с 4:0

Варненци ще зимуват на върха в Трета лига - Североизточна група

Снимка: Фейсбук/Спартак - Варна

Спартак победи Устрем (Дончево) с 4:0 в мач от XV последен есенен кръг в Трета лига - Североизточна група на "Коритото във Варна.

Варненци имат 32 точки, с 2 повече от втория Светкавица и три пред третия Балчик и ще зимуват на върха.

Спартак ще изиграе отложен мач на 29 ноември срещу Доростол в Силистра, а Балчик приема Лудогорец 3 на 5 декември, също в отложен двубой.

В 26-ата минута Анте Бачков откри резултата.

В 47-ата минута домакините стигнаха до второ попадение с удар от въздуха на Бачков.

В 71-вата минута Янчо Андреев бе изведен сам срещу вратаря и вкара за 3:0.

В 86-ата минута Янчо Андреев подаде ниско към Тугай Неджет, който заби в мрежата за 4:0.