IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна 25°
Спорт
14:45 | 24 април 2021
Обновен: 22:09 | 15 юли 2024

Номинации за „Спортист на Варна“ за март 2021

Награждаването е във вторник в Юнашкия салон

По материала работи: Слав Велев
Номинации за „Спортист на Варна“ за март 2021

Ясни са номинираните в „Спортист на Варна" за месец март 2021 година, съобщиха организаторите. Награждаването е във вторник /27.04/ от 11.00 ч в Юнашкия салон.

Номинирани за „Спортист на Варна“ – март`2021

Валентин Иванов /седмобой/- сребърен медал от ДП.
Пьотр Нестеров/ тенис/- шампион на България от ДП -18 г.
Есин Саид /тенис на маса/-бронз на смесени двойки  от ДП.
Полина Трифонова /тенис на маса/ -злато при жените от ДП за четвърта поредна година, злато на двойки и сребро на смесени двойки.
Радостин Стойчев /мод.петобой/- злато при 19 г от ДП.
Мартин Атанасов /л.атлетика/-злато до 18 г на крос  в Койнаре
Нина Станкова /л.атлетика/-сребро от ДП по петобой до 20 г.
Христо Ненов /сп.стрелба/- злато при мъжете от турнира за купа „Варна“.
Марияна Марчева /сп.стрелба/-злато при жените на турнира за кпа „Варна“.
Божидар Златанов / сп.гимнастика/- злато в многобоя от ДП-младежи.
Радослав Рачев /сп.гимнастика/- сребро от ДП при мъжете в многобоя. Още 2 сребърни и 2 бронзови медала на уредите.
Исмаил Сенанджи /л.атлетика/-злато при мъжете на крос „Ивайло“. Злато от крос в Луковит.
Христина Тодорова /л.атлетика/-злато от крос „Ивайло“ до 14 г.
Руслан Янев /л.атлетика/-злато до 16 г на крос „Ивайло“.
Александър Иванов / мод.петобой/-злато от ДП до 13 г.
Рая Вачкова /мод.петобой/-сребро до 15 г от ДП
Максим Петров /борба, кл.стил/- злато от ДП до 18 г.
Йордан Митев /кл.борба/-злато от ДП до 18 г.
Симона Дянкова /худ.гимнастика/-злато в многобоя, злато на обръч и бухалки, злато на топки от Световна купа.
Диан Иванов /мод.петобой/- бронз от ДП до 15 г.
Номинирани за „Отбор на Варна“ – март`2021

Екипаж на „Ултрамарин“ /ветроходство/- сребро от регата „3-ти март“ и сребро от ДП в клас ЯЛ-6.
СК „Одесос“ /мод.петобой/- сребро при юношите до 17 г от ДП.
СК „Ч.море“ /мод.петобой/- злато при 19-годишните от ДП.
СКТМ „Корабостроител-92“ / тенис на маса/-6 медала от ДП за мъже и жени-2 златни, 3 сребърни и 1 бронзови медала.
СК „Боил“ /кик бокс/-5 златни, 5 сребърни и 2 бронзови мдала от ДП.
СК „Бахчеванов файт“ /кик бокс/- 2 сребърни медала и 1 бронзов от ДП.
СКЛА „Евър“ /л.атлетика/-2 златни, 1 сребърен, 1 бронзов мадала от кросове в Койнаре и Луковит.
ФК „Черно море „ 8футбол, родени 2010 г/- първо място на турнир „Болярчета“.
СК „Стрелба“ /сп.стрелба/- 3 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала от турнир за купа „Варна“.
ГСК „Интеркомгруп Черноморски юнак“ /сп.гимнастика/- първо място при мъжете  от ДП. Злато отборно при жените и злато отборно при девойки старша възраст. Общо 10 златни, 5 сребърни и 10 бронзови медала. Младежи-сребро отборно.
СК „Галата 2009“ /мод.петобой/-2 затни, 2 сребърни и 1 бронзови медала от ДП до 13 и 15 години.6 бронзови медала от ДП във Варна. 14 медала – от ДП в Пазарджик.
СК „Локомотив-93“ /кл.борба/-2 златни, 1 бронзов медала от ДП-18 г. Вицешампиони при юношите до 20 г.

 

Коментари

Новини Варна