Обновен: 11:29 | 20 април 2024

Спартак Вн продължава да мачка във Втора лига

"Соколите" подчиниха и Струмска слава

Снимка: Спартак Варна

Спартак Вн продължава да мачка във Втора лига. Момчетата на Васил Петров подчиниха и Струмска слава , след като преди седмица победиха като гост Нефтохимик. Двубоят се игра пред празни трибуни, заради наказанието наложгено от ДК при БФС. "Соколите" се наложиха с 2-1. Резултатът бе открит от Мехмед Сабри, който реализира в 33-ата минута след асистенция на Виктор Митев. Гостите изравниха 4 минути след почивката след попадение на Борис Иванов. В 63-ата минута домакините стигнаха до победен гол, дело на Архан Исуф.

Спартак Вн: Нисторов, Исуф, Луго, Борисов, Боев, Илиев, Андреев, Иванов,Сабри, Мирчев, Митев (Георгиев, Бабалиев, Божилов, Янакиев).