Обновен: 13:58 | 22 април 2024

Не можахме да бием и футболното джудже Гибралтар

Домакините изравниха от дузпа

По материала работи: Ставри Таргов

Националният ни тим по футбол записа пореден срамен резултат. Този път нашите завършиха наравно 1:1 като гости на Гибралтар в мач от Лигата на нациите. И това стана при дебюта на Георги Иванов-Гонзо.

В добавеното време на първата част Георги Минчев с глава реализира след пас на Миланов.

Второто полувреме започна с натиск на домакините. А в 61-ата минута Лиам Уокър бе точен от бялата точка за 1:1. Дузпата бе отсъдена за игра с ръка на Андриан Краев.

Така Георги Иванов-Гонзо не дебютира успешно като временен наставник на националите ни. Представителният ни тим е без победа при визита чак от 2018-а, съобщава "Стандарт".