Обновен: 12:39 | 8 май 2024

Морето потопи "Левски" във Велико Търново

Единственото попадение бе дело на Александър Василев

По материала работи: Ставри Таргов

Отборът на Левски започна новата година, както завърши и старата - със загуба след вратарска грешка. Играчите на Станимир Стоилов отстъпиха с 0:1 при домакинството си  на Черно море при подновяването на пролетния дял на efbet Лига, което се игра на стадион “Ивайло” във Велико Търново.

Единственото попадение бе дело на Александър Василев, който се разписа в 35-ата минута след грешка на капитана Николай Михайлов. Гол на Алекс Фернандес бе отменен след намесата на ВАР в 72-ата минута заради игра с ръка на Атанас Илиев, а в 77-ата минута попадение на Исмаил Иса бе отменено поради засадау съобщи "Спортал".

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов, Асен Чандъров, Сонко Сундберг, Хосе Кордоба, Цунами, Филип Кръстев, Ивелин Попов, Илиян Стефанов, Уелтон, Роналдо, Рикардиньо
ЧЕРНО МОРЕ: Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Живко Атанасов, Петар Босанчич, Цветомир Панов, Васил Панайотов, Мазир Сула, Александър Василев, Алекс Фернандес, Велислав Василев, Атанас Илиев