Обновен: 01:31 | 26 април 2024

Спартак със загуба в първата си контрола

Варненци отстъпиха срещу Янтра в Трявна

Снимка: ПФК "Спартак" - Варна

Спартак загуби с 1:2 в първата си контрола в Трявна. Съперник на "соколите" бе воденият от Велислав Вуцов тим на Янтра. През първото полувреме треньорът на "соколите" Валентин Илиев заложи на голяма част от по-опитните си футболисти. Варненци имаха превес и успяха да открият резултата след гол на Ивей в 36-ата минута. Още през първата част централният защитник Преслав Петров получи контузия и бе принудително заменен от Александър Цветков, който действа в отбрана до Ангел Грънчов. През второто полувреме Валентин Илиев извърши много смени, като даде възможност на много от младите играчи да се изявят. Възпитаниците на Велислав Вуцов стигнаха до крайния успех следдва реализирани гола. Първият от тях бе от дузпа.

Спартак: Георги Георгиев, Борислав Вакадинов, Преслав Петров, Ангел Грънчов, Виктор Митев, Велислав Боев, Ивей Ромееш, Даниел Начев, Румен Руменов, Георги Мариянов, Андриан Димитров (Виденов, Жеков, Цветков, Илиев, Халачев, Стефанов, Маринов, Хюсеин, Ахмедов, Н’Зи, Сабри, Георгиев, Иванов, Николов).