07:34 | 5 април 2024
Обновен: 21:33 | 2 май 2024

Черно море с домакински успех срещу Локомотив София

„Моряците“ победиха столичани с 3:0 след хеттрик на Атанас Илиев

Черно море записа домакински успех срещу Локомотив София в мач от 27-ия кръг на efbet Лига. „Моряците“ биха столичани с 3:0 след три гола на Атанас Илиев. Това е първи хеттрик на нападателя в първа лига и общо 11-о попадение на сметката му през сезона. И трите гола паднаха през първата част – 21-ва,26-а и 38-а минута.

Така момчетата на Илиан Илиев вече са на второ място в класирането с актив от 58-точки, с една повече от третия ЦСКА и 5 по-малко от лидера Лудогорец, които обаче са и с мач по-малко.

Важнии за Черно море са следващото гостуване на Локомотив Пловдив и домакинството на Левски.