Септември Тервел падна от дубльора на Черно море

Двубоят се състоя на стадион Корабостроител под Аспаруховия мост

По материала работи: Десислава Михалева
черно море

Дублиращият тим на Черно море записа победа в дербито на 27-ия кръг на Североизточна Трета лига. „Моряците“ се наложиха с 2:1 на стадион Корабостроител под Аспаруховия мост.

Варненци откриха резултата в 46-ата минута, след като Мартин Банев се разписа от пряксвободен удар. В 63-ата „зелено-белите“ покачиха на 2:0 след попадение на Александър Киров, а в 75-ата Георги Георгиев от гостите намали, с което оформи крайния резултат.

Така Черно море заема четвърта позиция в класирането с актив от 47 точки, с две повече и трети в подреждането е Септември Тервел.

В следващия кръг „моряците“ гостуват на Кубрат, а Септември приема Спартак Варна II.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Радослав Петров, Георги Пасков, Александър Киров, Мартин Банев, Борис Стойков, Пламен Аршев, Александър Веселински, Николай Костадинов,Толга Мюрвет, Кристо Яначков (Георги Монев, Валентино Николаев, Кристиян Иванов, Христодар Христов, Димитър Ковачев, Мартин Петков, Даниел Райчев, Даниел Георгиев).