IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
11:49 | 19 юли 2015
Обновен: 08:30 | 17 май 2025

Отборът на "Байерн" стоя четири часа затворен в самолет в очакване на полет

Баварците влезли в самолета в Пекин в 5,30 сутринта, но излетели за Шанхай около 9,30 българско време

По материала работи: Слав Велев
Отборът на "Байерн" стоя четири часа затворен в самолет в очакване на полет

Отборът на Байерн (Мюнхен) престоя повече от три часа и половина в самолета преди той да излети от Пекин за Шанхай, информира електронното издание на "Билд", цитирано от sportal.bg. Баварците на Хосеп Гуардиола победиха "Валенсия" вчера и трябваше да се отправят към Шанхай, където във вторник излизат срещу Интер (Милано). 

Германските шампиони влязоха в самолета в 5,30 часа тази сутрин българско време и се очакваше да излетят в 6,00. Въпреки това самолетът остана на земята до около 9,30. Официалната причина за забавянето беше усложнени климатични условия. По данни на "Билд" в Пекин времето е било слънчево и наглед не е имало никакви проблеми летателната машина да се отлепи от земята. 

Коментари

Новини Варна