Миналия уикенд Утрехт в Нидерландия се превърна в истински център на бойните спортове, когато посрещна BEST4 Seminar – мащабен международен тренировъчен лагер, организиран и воден от световните легенди на K-1 и известни инструктори на SENSHI – Семи Шилт, Ернесто Хуст, Алберт Краус и Анди Зауер. Tе многократно са доказали майсторството си на ринга и са емблеми на бойните спортове, прославили Нидерландия и превърнали страната в притегателен център за бойци и фенове.
Събитието се проведе в зала Sporthallen De Witte в De Bilt и събра над 200 бойци от Нидерландия, Белгия, Германия и Англия, обединени от една цел – да се развиват като бойци.
Семинарът BEST4 даде възможност на бойци от всички нива – от аматьори до опитни състезатели – да тренират под ръководството на четиримата легендарни инструктори. Участниците се потопиха в различни стилове, техники и тренировъчни подходи, като целта беше една – да се развиват, да усвоят нови умения и да станат по-добри бойци.
Програмата включваше две тренировки по час и половина, с кратка почивка между тях за възстановяване и обмен на опит. След края на семинара имаше и непринудена среща с инструкторите, с възможност за снимки, автографи и разговори.
По време на сесията с въпроси и отговори бойците и легендите споделиха лични истории от ринга: как се справят с напрежението преди боевете, как подхождат към различни противници и какви уроци са научили през годините.
Събитието имаше международен характер – участници дойдоха от Нидерландия, Белгия, Германия и Англия, но всички бяха обединени от една цел: да се развиват като бойци.
Всички бяха изключително развълнувани и с нетърпение очакват датата за следващия BEST4 семинар.

Подробности за биячите от "Люлин", нападнали двама мъже (ВИДЕО)
Голям пожар в сграда в Ню Йорк
Заложни и финансови къщи в София набирали длъжници за протеста на 1 декември
Децата под 16 г. в Австралия останаха без достъп до социални мрежи
Под Гренландия са засечени температурни аномалии
Телескопът XRISM е открил хлор и калий в останките от свръхнова
Нови впечатляващи изображения на 3I/ATLAS: На 19 декември кометата ще приближи Земята
Зелена светкавица над Андите: Фотограф засне рядко атмосферно явление
Барса и Реал Мадрид извадиха луд късмет, паднаха им се слабаци
Ивелина Шенкова грабна "Златен пояс" за най-добър спортист при жените
Наполи отново ще мачка с Лукаку
Той игра за ЦСКА, а сега се закани за бой по "армейците"
Кога кашлицата трябва да ни притеснява?
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
3 витамина, без които женското тяло не може – ето как да разпознаете дефицита
Дневен хороскоп за 10 декември, сряда
Защо тялото ни търси тишината?
Селективен мутизъм: Когато думите на детето замръзват от страх
Какво е влиянието на епигенетиката при ендометриозата?
БАПЗГ организира протести в цялата страна от сряда заради ниските минимални заплати в последните проектобюджети
Бюджет 2026 г. и бюджетите на ДОО и НЗОК минаха на първо четене в бюджетната комисия
Социалните осигуровки застрашават бюджета на Франция
Камионите Freightliner Cascadia ще виждат като хората
Orange is the new black – Кайли Дженър и Тимъти Шаламе като влюбени портокали на червения килим
Линдзи Лоън: Животът в Дубай ме промени
Коментари