IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
20:02 | 8 август 2015
Обновен: 12:34 | 24 април 2025

Никола Спасов недоволен от мача на "Тича"

Не създадохме чисти положения, твърди почетният гражданин на Варна

По материала работи: Борис Проданов
Никола Спасов недоволен от мача на "Тича"

Треньорът на Черно море Никола Спасов не бе доволен от представянето на тима в днешния мач с Левски. "Моряците" отстъпиха с 0:1 и записаха втора поредна домакинска загуба от началото на сезона.


"Не можахме да се представим успешно днес. Имах идея да бъдем по-агресивни. В крайна сметка не можа да се получи. Определени футболисти в определени позиции просто не бяха на нивото, което очаквах. Не можахме да отговорим на динамиката на Левски. В крайна сметка загубихме след индивидуална грешка. По-лошото беше, че не създадохме чисти положения. Ще направя всичко възможно да изглеждаме по-добре срещу Лудогорец. Себастиян Ернандес няма да можем да го използваме поне още седмица или две, докато оправим документацията", сподели Спасов след мача във Варна.

Коментари

Новини Варна