IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
13:35 | 19 септември 2015
Обновен: 00:46 | 1 юни 2025

Да не се манипулира общественото мнение за Двореца на спорта, зове спортният министър

Ако ремонтът беше забавен, ни чакаше голям скандал, казва Красен Кралев

По материала работи: Юлиян Атанасов
Да не се манипулира общественото мнение за Двореца на спорта, зове спортният министър


Вече е предизборна обстановка и всеки търси сензации, опитва се да манипулира общественото мнение. Това не е сериозно. Така спортният министър Красен Кралев коментира във Варна въпроса за появилите се обвинения в публичното пространство, че никой не знаел колко струва ремонтът на Двореца на културата и спорта.
„Първаначалната информация за ремонта на спортна зала беше изнесена спекулативно от предното ръководство. Нямаше никакви планове, никакви проекти, само някаква цифра беше хвърлена в публичното пространство. Кметът Иван Портних и изпълнителите на ремонта направиха така, че графикът на спортните състезания не беше нарушен. Щеше за стане голям скандал,ако бяхме отложили световната купа по гимнастика, както и волейболната лига“, коментира Кралев.

Юлиян Атанасов
 

Коментари

Новини Варна