IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
16:32 | 15 ноември 2015
Обновен: 15:51 | 10 май 2025

"Соколите" отново полетяха в "А" окръжна

“Спартак” (Варна) заема 4-то място в класирането, но е с мач пасив

По материала работи: Борис Проданов
"Соколите" отново полетяха в "А" окръжна

“Спартак” (Варна) усети отново от позабравеното чувство от победата в А окръжна група. “Соколите“ спечелиха с 4:0 домакинството си на Бозвелийско от Х кръг, а мача се игра в Суворово заради наказанието на варненци с лишаване от домакинство. Това обаче не попречи на около 100 от най-верните привърженици на “Спартак” да подкрепят своите любимци, които ги зарадваха с 4 красиви гола във вратата на гостуващия отбор. А първия от тях бе рядко срещан.

 

При едно изпълнение на корнер от страна на Иван Добрев, топката се завъртя коварно, а лекия вятър я побутна във вратата пред смаяните погледи на стража и футболистите на двата отбора.

 

“Соколите“ продължиха да се вихрят в половината на съперника и в 59-ата минута, Йордан Пенев бе точен за 2:0, след прекрасно изпълнен пряк свободен удар. Ивайло Димитров заби останалите два гола във вратата на Бозвелийско, оформяйки крайния резултат. По този начин, “Спартак” (Варна) заема 4-то място в класирането, но е с мач пасив, тъй като има да играе отложен мач с “Атлетик” (Провадия) в края на месеца. Преди това „соколите“ имат среща и с другия отбор от древния град.

 

Иван Барбов

Коментари

Новини Варна