IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Спорт
18:44 | 16 ноември 2015
Обновен: 13:45 | 14 юни 2025

Вандали оскверниха акт на солидарност за атентатите в Париж

Фенове на "Олимпик Марсилия" са свалили плакат с надпис "Ние сме Париж" и са го разкъсали

По материала работи: Деян Михайлов
Вандали оскверниха акт на солидарност за атентатите в Париж

Феновете на футбола за пореден път показаха, че може и да имат страстни вражди помежду си, но преди всичко са хора. За някои други обаче чувствата на солидарност в мъката явно са непознати. 

 

Привържениците на Олимпик Марсилия, които са в люта вражда с тези на Пари Сен Жермен, сложиха плакат в един от гъстонаселените с араби райони на своя град, на който пишеше: "Ние сме Париж!". Това беше техният акт да покажат съчувствието си към жертвите на терористичните атаки в столицата. 

 

Малко след като беше окачен там обаче, местни са го свалили и са го разкъсали на дребни парченца, посочва gong.bg. От полицията все още разследват, но нямат информация кой може да е отговорен за този вандалски акт. 

 

Въпреки всичко, феновете на Марсилия обещаха, че пак ще сложат посланието си на същото място и гарантират, че ще продължат да го правят, независимо колко тежки ще са ответните реакции. 

Коментари

Новини Варна