Един от най-амбициозните треньори на детско-юношеската школа на „Черно море” Тодор Каменов се яви на изпит за лиценз УЕФА „А“ пред доц. д-р Емил Атанасов от катедра "Футбол" към НСА. Той ще му дава право да работи във всички нива на родния футбол, с изключение на старши треньор на отбор от елита. Заниманието се проведе на стадиона под Аспаруховия мост във Варна с възпитаници на наставника от „Тича”.
Изпитващият видя технико-тактическа тренировка, преливаща от фаза защита във фаза атака и обратно. Тодор Каменов и младите „моряци” показаха умения на всички нива. Това беше отчетено от доц. Атанасов, а ДЮШ на „Черно море” се затвърди като една от водещите в страната.
Пред Медийна група „Черно море“ Атанасов сподели и отличните си впечатления от младия специалист, като допълни, че сега му предстои и теоретичен изпит и вярва, че Каменов ще се справи.
„Познавам неговите качества, които наистина са големи, работи добре с децата, следя отдавна развитието на водените от него отбори и наистина съм впечатлен“ сподели още доц. д-р Атанасов.
Иван Барбов
Красимир Николов
Доцент впечатлен от ДЮШ на „Черно море”
Доцент впечатлен от ДЮШ на „Черно море”
28.05.2014 | 11:58 ч. Обновена: 23.06.2025 | 22:09 ч.
0

Доцент впечатлен от ДЮШ на „Черно море”
Новини
-
Даниел Митов засипа с похвали Мирослав Рашков
-
24% от населението в България в края на 2024 г. е на възраст над 65 г.
-
Сложиха забранителен знак на кръстовището във Варна, където загина Александър
-
Правителството подготвя Закон за безопасност на атракционните услуги с потенциален риск
-
Пловдив гостува на Варна с пряко предаване на фестивала „Station Street“
-
Арестуваха четирима заради кражба на кола и два часовника в Суворово
-
Хороскоп за 26 август 2025
-
Емрах Стораро се сгоди за сестрата на снаха си
-
Полицаи от Варна предотвратиха опит за самоубийство
-
Вълчев с предложение: Учениците да започват по-късно в училище
-
Никола Бургазлиев прегазил Христина и Мартин с АТВ-то под въздействието на дрога
-
Комисия се събира извънредно заради боклука във Варна
Спорт
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари