Стоян Колев: Ние сме ЦСКА, ясно е, че гоним спечелване на Купата!

"Армейците" са на 1/2-финал, а техни съперници са отборите на "Литекс", "Берое" и "Монтана"

Стоян Колев

Стоян Колев

Вратарят на ЦСКА Стоян Колев заяви, че армейците ще гонят до последно спечелване на Купата на България. Отборът е на 1/2-финал, като съперници са му Литекс, Берое и Монтана. Жребият ще се тегли между 8 и 12 февруари.
 

"Фактът, че сме на тази фаза от турнира сам по себе си означава, че щабът си е свършил перфектно работата в намирането на подходящите футболисти. Естествено, че ЦСКА винаги се бори за първото място и спечелване на Купата. Никой преди началото на сезона не ни е поставял конкретна цел в този турнир. Но от само себе си е ясно, че трябва да търсим успеха във всеки мач, все пак ние сме ЦСКА. А и всеки от играчите според мен се надява вътре в себе си да спечели Купата", каза Колев пред "Тема спорт", цитиран от sportal.bg. 
 

Той коментира и ситуацията с евентуалното изхвърляне на Литекс от А група.
 

"Литекс е фактор в първенството. За мен шефовете на БФС трябва да направят компромис в името на футбола. Вижте колко национали има Литекс и ако ги извадят, какво се случва с тези играчи", заяви Колев, който след малко повече от месец ще навърши 40 години.

Коментари

Спорт
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата