14:22 | 13 април 2014
Обновен: 00:55 | 25 април 2024

„Черно море” спечели битката за Варна

Младшата на "моряците" с минимална победа

Футболният "Черно море" спечели битката за Варна срещу "Спартак 1918" при юношите старша възраст. „Моряците“ подчиниха „соколите“ с 2:0 в градското дерби от 24-тия кръг в Елитната група до 19 г. И двата гола в мача паднаха след почивката, като техен автор бе Преслав Дошков. Той разпечата вратата на съперника в 65-ата минута, а само 10 по-късно оформи и крайния резултат. „Моряците“, водени от треньорския тандем Станислав Стоянов и Иван Николов доминираха почти през целия двубой и съвсем заслужено се поздравиха с победата срещу тима на Румен Димов и Златин Михайлов. „Моряците“ остават 4-ти в класирането с актив от 51 т., докато „Спартак 1918” са 15-ти с 16 пункта.