16:10 | 12 април 2014
Обновен: 09:06 | 15 април 2024

"Соколите" се издъниха на "Коритото"

"Соколите" не победиха, пак

Спартак 1918 сензационно падна от Ботев (Враца) с 0:1 в мач от XX кръг на „Б“ група на "Коритото". Домакините се скъсаха да пропускат и логично голът падна в тяхната врата. В 55-ата минута след центриране отдясно резервата Румен Рангелов изпревари защитник на "соколите" и вратаря - 0:1.

Силният дъжд "уби" футбола в последните 15 минути, но варненци изпуснаха да изравнят в края. Поражението у дома е първо за спартаклии пред собствена публика тази пролет.

"Спартак 1918" – "Ботев" (Вр) 0:1

Голмайстор: Рангелов (55)

Спартак: Денчев, Ст. Георгиев (30 – Събков), Патев, Дянков, Р. Тодоров, Веселинов, Минчев, Кямил (68 – Желязков), Ботев (52 – Смирнов), Борисов, Д. Христов

Ботев (Вр): Цветковски, Каменов, Дзита, С. Иванов, Куанг, Пейчев, Цветков, Апостолов, Романов, Васев (54 – Рангелов), Ненов

Съдия: Атанас Димитров

Жълти картони: Пейчев, Васев (Б)