Варна 11°
14:15 | 12 април 2014
Обновен: 02:30 | 12 април 2024

Класика за младшата възраст на "моряците" в Монтана

Очакван успех с 3:0 записаха юношите младша възраст на Черно море при гостуването си на аутсайдера в Елитната група до 17 г – Монтана. Заради наказание двубоят се игра на изкуствения терен в Правец, но това не попречи на варненци да поведат още в 10-ата минута след самостоятелен пробив на Даниел Димитров. Последваха още куп пропуски за гостите, които удариха и 4 греди. Все пак логичното се случи и между 60-ата и 70-ата минута, когато "моряците" узакониха тоталното си превъзходство с нови 2 попадения. Първо Александър Михайлов отбеляза 1-ия си гол с глава след центриране на завърналият си от проби в Германия и Франция Николай Минков, а малко по късно Димитров асистира на Ивайло Петков. Наставникът на Черно море Тодор Каменов заяви пред клубния сайт, че е доволен  от успеха  и от  многото създадени голови ситуации в мача. Така варненци остават в топ 6 и следващата събота от 15 ч. посрещат Чавдар в морската столица

"Черно море 17": Валери Вълев, Александър Михайлов, Стоян Илиев /75-Слави Георгиев/, Давид Дараджански,Красимир Крумов/70-Станчо Димитров/, Даниел Димитров, Милен Николов, Тони Атанасов, Емил Илиев, Стефан Иванов, Николай Минков /65-Ивайло Петков/