09:47 | 9 март 2014
Обновен: 00:50 | 26 март 2024

Младшата на “Черно море” завърши 2:2 у дома със “Славия”

Младшата на "Черно море" отстъпи на лидера "Лудогорец"

Юношите младша възраст на „Черно море“ стигнаха само до равенство 2:2 при домакинството си на Славия от 18-ия кръг в Елитната футболна група до 17 г. Грешка в отбраната на варненци позволи на „белите“ да открият резултата още в 6-ата минута. Отговора на „Черно море“ обаче не закъсня и в 17-ата минута, след статично положение, Мартин Ванков възстанови статуквото. Малко по-късно обаче столичани се възползваха от поредното неразбирателство в защитата на „моряците“ и отново поведоха. Резултата се запази до 79-ата минута, когато Николай Минков засече центриране отдясно и матира стража на „Славия“ за крайното 2-2. Време за нещо повече обаче нямаше. След двубоя наставника Тодор Каменов заяви, че се е получил здрав и оспорван мач, и че е доволен от старанието и себераздаването на своите футболисти, но не и от грешките в защита и липсата на концентрация пред гола, тъй като варненци изпуснаха немалко положения пред вратата на съперника. В следващия кръг „Черно море“ гостува на „Верея“ Стара Загора.
"Черно море 17": Георги Вълев, Милен Николов (41 - Александър Михайлов), Мартин Ванков (30 - Слави Георгиев), Давид Дараджански, Стефан Иванов, Даниел Димитров (60′ Костадин Георгиев), Тони Атанасов (70 - Ивайло Петков), Красимир Крумов, Станчо Димитров, Николай Минков, Емил Илиев
Треньор: Тодор Каменов