13:58 | 1 март 2014
Обновен: 15:50 | 14 април 2024

Нелепо поражение и за старшата на "Черно море"

По материала работи: Златина Добрева

В един от най-интересните срещи от 17-ия кръг на Елитната ни футболна група до 19 г юношите старша възраст на Черно море загубиха нелепо домакинството си срещу лидера в класирането Литекс с 0:1. Варненци бяха по активни през 1-ото полувреме, като с два пропуска се отличи Пешков, а веднъж Цанков. След почивката гостите стигнаха до победното попадение след самостоятелен пробив на национала Десподов в 63-ата мин . Голът пречупи устрема на моряците и те докрая на двубоя не успяха да стигнат поне до равенството. Наставникът на Черно море Иван Николов сподели пред клубния сайт, че е доволен от играта на своите възпитаници до гола на ловчанлии, но след това са паднали духом и това се е оказало решаващо за поражението. Следващата събота от 14 ч варненци, които са 3-и в подреждането ще гостуват на един от аутсайдерите в групата Велбъжд Кюстендил.
Черно море 19: Християн Христов, Петко Цанков, Петър Петров, Преслав Дошков, Ивелин Лазаров /65 - Карен Мадоян/,Васил Иванов /70 - Мерджан Мустафов/, Александър Йовчев, Мартин Костадинов, Симеон Неделчев, Николай Иванов /65 - Антон Славков/, Кристиян Пешков.