Топбаскетболистката на „Черно море – Одесос” (Варна) Борислава Христова напусна лагера на женския национален отбор. Гардът вече е Благоевград, където се включи в подготовката на тима до 20 г.
В последния месец Христова се подготвяше с жените и дори взе участие в няколко контроли. Старши треньорът Георги Божков обаче е преценил, че вече няма да разчита на нея и е по-добре тя да отиде да се готви за европейското първенство в София през следващия месец.
20-годишните жени се готвят в Благоевград, където в края на седмицата ще имат три контроли. Те ще са петък, събота и неделя и ще бъдат срещу отбора на Гърция.
Този следобед кадетките на „Черно море – Одесос” играят за титлата в държавното първенство в тази възрастова група срещу „Рилски спортист” на финалите в „Арена Самоков”.
Борис Проданов
Борислава Христова тренира с 20-годишните националки
Борислава Христова тренира с 20-годишните националки
11.06.2014 | 09:26 ч. Обновена: 22.06.2025 | 08:49 ч.
0

Борислава Христова тренира с 20-годишните националки
Новини
-
Мащабен протест срещу жертвите на пътя ще се проведе във Варна
-
Държавата се ангажира със създаване на национален център за веломаршрутите „ЕвроВело“
-
Ученици със съвместна акция с полицията във Варна (СНИМКИ)
-
Задържаха варненка за кражба на парфюми и козметични продукти
-
Областният управител на Варна: Предложените за продажба имоти са в окаяно състояние
-
Един загинал и 25 ранени във "войната" по пътищата у нас за денонощие
Спорт
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари