IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна 13°
Спорт
08:47 | 17 юни 2014
Обновен: 22:47 | 19 април 2024

"Черно море" гостува на "Берое" в първия кръг

"Черно море" гостува на "Берое" в първия кръг

По материала работи: Златина Добрева
"Черно море" гостува на "Берое" в първия кръг

Вече е ясен жребият за новото българско първенство (сезон 2014/2015) по футбол, което започва на 19 юли. Жребият отреди първият мач на "Черно море" да бъде срещу "Берое" в Стара Загора.
Любопитен е фактът, че първото голямо дерби между "Левски" и ЦСКА ще се играе още в началото на шампионата, във втори кръг, информира gong.
Най-голямо внимание в първия кръг ще прикове мачът между "Литекс" и ЦСКА, в който "оранжевите" ще бъдат домакини.

Програмата
I кръг
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

Ботев (Пловдив) – Локомотив (София)

Литекс (Ловеч) – ЦСКА (София)

Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Славия 1913 (София) – Марек 2010 (Дупница)

Хасково 2009 (Хасково) – Лудогорец 1945 (Разград)


II кръг
Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград)

Марек 2010 (Дупница) – Хасково 2009 (Хасково)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София)

ЦСКА (София) – Левски (София)

Локомотив (София) – Литекс (Ловеч)

Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)


III кръг
Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)

Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора)

Левски (София) – Локомотив (София)

Славия 1913 (София) – ЦСКА (София)

Хасково 2009 (Хасково) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) – Марек 2010 (Дупница)


IV кръг
Черно море (Варна) – Марек 2010 (Дупница)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)

ЦСКА (София) – Хасково 2009 (Хасково)

Локомотив (София) – Славия 1913 (София)

Берое (Стара Загора) – Левски (София)

Ботев (Пловдив) – Литекс (Ловеч)


V кръг
Литекс (Ловеч) – Черно море (Варна)

Левски (София) – Ботев (Пловдив)

Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)

Хасково 2009 (Хасково) – Локомотив (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София)

Марек 2010 (Дупница) – Локомотив 1926 (Пловдив)


VI кръг
Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив)

ЦСКА (София) – Марек 2010 (Дупница)

Локомотив (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Берое (Стара Загора) – Хасково 2009 (Хасково)

Ботев (Пловдив) – Славия 1913 (София)

Литекс (Ловеч) – Левски (София)


VII кръг
Левски (София) – Черно море (Варна)

Славия 1913 (София) – Литекс (Ловеч)

Хасково 2009 (Хасково) – Ботев (Пловдив)

Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)

Марек 2010 (Дупница) – Локомотив (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София)


VIII кръг
Черно море (Варна) – ЦСКА (София)

Локомотив (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Берое (Стара Загора) – Марек 2010 (Дупница)

Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград)

Литекс (Ловеч) – Хасково 2009 (Хасково)

Левски (София) – Славия 1913 (София)


IX кръг
Славия 1913 (София) – Черно море (Варна)

Хасково 2009 (Хасково) – Левски (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – Литекс (Ловеч)

Марек 2010 (Дупница) – Ботев (Пловдив)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

ЦСКА (София) – Локомотив (София)


X кръг
Черно море (Варна) – Локомотив (София)

Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)

Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Литекс (Ловеч) – Марек 2010 (Дупница)

Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Славия 1913 (София) – Хасково 2009 (Хасково)


XI кръг
Хасково 2009 (Хасково) – Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София)

Марек 2010 (Дупница) – Левски (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Литекс (Ловеч)

ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив)

Локомотив (София) – Берое (Стара Загора)


XII кръг
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

Локомотив (София) – Ботев (Пловдив)

ЦСКА (София) – Литекс (Ловеч)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София)

Марек 2010 (Дупница) – Славия 1913 (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – Хасково 2009 (Хасково)


XIII кръг
Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна)

Хасково 2009 (Хасково) – Марек 2010 (Дупница)

Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Левски (София) – ЦСКА (София)

Литекс (Ловеч) – Локомотив (София)

Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)


XIV кръг
Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив)

Берое (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)

Локомотив (София) – Левски (София)

ЦСКА (София) – Славия 1913 (София)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Хасково 2009 (Хасково)

Марек 2010 (Дупница) – Лудогорец 1945 (Разград)


XV кръг
Марек 2010 (Дупница) – Черно море (Варна)

Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Хасково 2009 (Хасково) – ЦСКА (София)

Славия 1913 (София) – Локомотив (София)

Левски (София) – Берое (Стара Загора)

Литекс (Ловеч) – Ботев (Пловдив)


XVI кръг
Черно море (Варна) – Литекс (Ловеч)

Ботев (Пловдив) – Левски (София)

Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

Локомотив (София) – Хасково 2009 (Хасково)

ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Марек 2010 (Дупница)


XVII кръг
Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна)

Марек 2010 (Дупница) – ЦСКА (София)

Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (София)

Хасково 2009 (Хасково) – Берое (Стара Загора)

Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив)

Левски (София) – Литекс (Ловеч)


XVIII кръг
Черно море (Варна) – Левски (София)

Литекс (Ловеч) – Славия 1913 (София)

Ботев (Пловдив) – Хасково 2009 (Хасково)

Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)

Локомотив (София) – Марек 2010 (Дупница)

ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив)


XIX кръг
ЦСКА (София) – Черно море (Варна)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Локомотив (София)

Марек 2010 (Дупница) – Берое (Стара Загора)

Лудогорец 1945 (Разград) – Ботев (Пловдив)

Хасково 2009 (Хасково) – Литекс (Ловеч)

Славия 1913 (София) – Левски (София)


XX кръг
Черно море (Варна) – Славия 1913 (София)

Левски (София) – Хасково 2009 (Хасково)

Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 (Разград)

Ботев (Пловдив) – Марек 2010 (Дупница)

Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Локомотив (София) – ЦСКА (София)


XXI кръг
Локомотив (София) – Черно море (Варна)

ЦСКА (София) – Берое (Стара Загора)

Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив)

Марек 2010 (Дупница) – Литекс (Ловеч)

Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София)

Хасково 2009 (Хасково) – Славия 1913 (София)


XXII кръг
Черно море (Варна) – Хасково 2009 (Хасково)

Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

Левски (София) – Марек 2010 (Дупница)

Литекс (Ловеч) – Локомотив 1926 (Пловдив)

Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София)

Берое (Стара Загора) – Локомотив (София)

Коментари

Новини Варна