Обновен: 10:57 | 26 април 2024

Дублиращият тим на "моряците" отстъпи минимално на "Славия"

По материала работи: Борис Проданов
И дубъла на "Черно море" завърши 0:0 с "Лудогорец"

В 1-а среща от 9-ия кръг на Младежката ни група до 21 г. Черно море загуби отстъпи нелепо като домакин на Славия с 0:1. През 1-ото полувреме падналия дъжд затрудни действията и на 2-та отбора. Домакините бяха по активни, като пропуски направи Илиян Неделчев ,но в 45-ата мин бяха наказани след грешка в защитата.След почивката варненци се опитаха да направят обрат, осъществиха натиск, но нямаха шанс в завършващата фаза на атаката, като уцелиха и гредата след удар на Николай Минков. С тази загуба възпитаниците на треньорския тандем Станислав Стоянов-Тодор Каменов остават в златната среда на класирането.
Черно море 19: Илия Николов, Никола Дамянов, Георги Гушлев, Александър Йовчев, Стефан Иванов, Мартин Костадинов, Емил Илиев,Александър Попов,Карен Мадоян /70- Димитър Балчев/ Николай Минков, Илиян Неделчев.