18:21 | 2 октомври 2014
Обновен: 11:15 | 26 април 2024

"Гранд Про" падна на старта на Шампионската лига

"Гранд Про" уреди класен босненец преди епизод 2 от битките в Европа

Шампионът на страната футзал "Гранд Про" (Варна) започна със загуба в Група 2 от основния кръг на Шампионската лига. В Латвия варненци отстъпиха с 1:4 на "Никарас". Единствения гол за Гранд Про реализира Марко Костич в 12,40 минута.
Преди това Арналдо Перейра откри резултата в 1,57 минута. При 1:1 завърши и първото полувреме. През втората част Никарас реализира три безответни гола чрез Сенс (26,40 и 29,50) и Матушенкоo (37,27).
В другата среща в групата на варненци "Иберия Стар" (Тбилиси) отстъпи с 0:4 на полския "Рекорд" (Биелско).
Утре от 17,30 ч. Гранд Про ще играе с Иберия Стар (Тбилиси), а на 5 октомври е и последната среща с "Рекорд"