IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Живот
11:22 | 13 април 2015
Обновен: 09:22 | 19 май 2025

Пребиха бивша порнозвезда

Изглеждам ужасно, оплаква се в социална мрежа Елена Беркова

По материала работи: Лиляна Трънкова
Пребиха бивша порнозвезда

Бившата порнозвезда Елена Беркова е била пребита жестоко, става ясно от нейна публикация със снимка в Инстрагам. „Изглеждам ужасно”, жали се Беркова пред своите приятели в социалната мрежа.Тя благодари на всички, които са изразили своята подкрепа след преживения ужас. Порнозвездата признава, че все пак й е провървяло, защото ударът на неизвестния нападател е попаднал само в лявото й око, което сега се налага да крие зад тъмни очила, но дясното не е било засегнато.

Елена Беркова бе разпитвана наскоро от следователи заради своя публикация в социалната мрежа как е успяла да избегне лишаването й от шофьорска книжка. В нея тя признава, че е дала подкуп на проверяващия я полицай. Не е изключено нападението да е свързано именно с това нейно признание.

Коментари

Новини Варна