Наели за секретарка една блондинка. По някое време влиза шефът бесен и казва на новата си секретарка:
- Мария, кафе!
А тя спокойно отговаря:
- Благодаря, вече пих.
Доза сутрешен хумор
Наели за секретарка една блондинка. По някое време влиза шефът бесен и казва на новата си секретарка:
- Мария, кафе!
А тя спокойно отговаря:
- Благодаря, вече пих.
Коментари