IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Новини Варна
08:04 | 11 май 2016
Обновен: 07:18 | 13 май 2025

Слънчево, временни увеличения на облачността, но без валежи

Максималните температури ще са 18° - 20°

По материала работи: Деян Михайлов
Слънчево, временни увеличения на облачността,  но без валежи

Преди обяд по Черноморието ще преобладава слънчево време. След пладне ще има временни увеличения на облачността, но ще остане почти без валежи. Максималните температури ще са 18° - 20°, вълнението на морето ще е 1 - 2 бала. Температурата на морската вода е 14° - 16°.

Днес преди обяд ще има и слънчеви часове. След обяд ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност и привечер на много места в западната половина от страната ще има валежи и гръмотевици. В отделни райони валежите ще са интензивни и ще има условия и за градушки. Температурите ще се повишат и минималните ще са между 8° и 13°, а максималните ще са предимно между 19° и 24°. Атмосферното налягане е по-високо от средното за май - бавно ще се понижава.

Коментари

Новини Варна