Нинова внася нов вот на недоверие до края на юли

Той ще бъде отново на тема корупция

Снимка: пресцентър, БСП

Снимка: пресцентър, БСП

До края на юли БСП ще внесе поредния вот на недоверие срещу кабинета „Борисов-3“ на тема корупция. Това заяви пред БГНЕС лидерът на БСП Корнелия Нинова, която поднесе венци в къщата-музей на Димитър Благоев в Банкя.


Това ще бъде пети вот на недоверие, който инициира левицата срещу кабинета „Борисов-3” и втори на тема, свързана с корупцията. Останалите опити за сваляне на правителството опозицията мотивира с провалите му с сферите на опазването на околната среда, здравеопазването и сигурността.

 

Припомняме, че БСП отбелязва днес 164 години от рождението на основателя на организираното социалистическо движение в България.

 

Той е роден в село Загоричане, Егейска Македония. През 1891 г. основава първата социалдемократическа партия на Балканите, която след Първата световна война се преименува в комунистическа.

Новини

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата