Часове преди да приемем еврото Варна излезе на протест

Часове преди да приемем еврото Варна излезе на протест

Жители на Варна отново излязоха на протест срещу въвеждането на еврото снощи. Те минаха по бул. "Княз Борис I" към площад "Независимост".

Протестиращите скандираха "Искаме си лева" и "Не на цифровото робство".

Протест срещу въвеждането на еврото се проведе и пред БНБ в София. 

Недоволните се обявиха за запазването на българския лев като официална валута.

В Столичната община не е подадено уведомление за провеждането на протеста, предаде БНТ.

Новини

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата