Самолетът с първите евакуирани българи кацна на Летище Варна

На борда имаше 180 човека от района на Варна и Източна България

Самолетът с първите евакуирани българи кацна на Летище Варна

Самолетът на "България Еър" с първите български туристи от Дубай кацна на Летище Варна в 15:32 ч., съобщиха от авиокомпанията. На летището има много близки и приятели на туристите, както и журналисти.

Това е чартър на "България Еър" с туристи на туроператора "Абакс". Самолетът излетя тази сутрин в 9:45 ч дубайско време, заяви за TravelNews Георги Пасев, управител на "Абакс".

На борда имаше 180 човека от района на Варна и Източна България. Пасев допълни, че всички туристи са добре, като за тях са се грижили 8 опитни екскурзовода.

Новини

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата