Отпускат 102 хил. евро за задължения и заплати на персонала в Тубдиспансера във Варна

Към 28 февруари дълговете възлизат на 66 835 евро

Отпускат 102 хил. евро за задължения и заплати на персонала в Тубдиспансера във Варна

Да бъдат отпуснати 102 хил. евро на Тубдиспансера за покриване на задължения и заплати на персонала. Това гласува Общински съвет на редовното си заседание в четвъртък.

Варненският тубдиспансер продължава да трупа задължения, показва последната ежемесечна справка за състоянието на лечебното заведение. Цифрите представи зам.-кметът Снежана Апостолова на последното заседание на комисията по здравеопазване към местния парламент, пише "Морето".

Към 28 февруари дълговете възлизат на 66 835 евро, при месечни разходи около 12 хил. евро. По данни от последно писмо на управителя д-р Радослав Минков, общите задължения достигат 102 хил. евро.

Вчера местният парламент одобри още да бъдат осигурени 205 хил. евро за изграждане на съоръжение за пожарен участък на територията на Златни пясъци.

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата