Спипаха 17-годишен да кара без книжка кола с табели на друг автомобил

Закопчаха моторист без книжка в "Аспарухово"

Снимката е илюстративна: АРХИВ

Снимката е илюстративна: АРХИВ

Двама младежи са заловени в рамките на няколко часа от полицаите от ОД на МВР да шофират без свидетелство за правоуправление.

Във вторник, в кв. "Аспарухово" патрулен екип на Четвърто РУ спрял за проверка мотоциклет, който бил управляван от 21- годишен жител на с. Константиново. Инспекцията показала, че младежът е без СУМПС и извършеното нарушение е в условията на повторност в едногодишен срок на влязло в сила наказателно постановление.

По случаят е образувано бързо производство.

Досъдебно производство е образувано няколко часа по-късно срещу 17 – годишен жител на Осеново, който е засечен да шофира автомобил с поставени регистрационни табели за друго превозно средство.

Нарушителят – известен на МВР е задържан в Първо РУ за срок до 24 часа.

 

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата