Спипаха двама почерпени шофьори във Варненско

Задържаха 41-годишен варненец с наркотик

Спипаха двама почерпени шофьори във Варненско

26-годишен жител на гр. Дългопол и мъж на 54 години от гр. Девня, известен на МВР, са задържани от полицейски служители на РУ Девня и Провадия, за шофиране след употреба на алкохол, съобщават от пресцентъра на полицията във Варна. Вчера вечерта водачите са били спрени за проверка и при тест с техническо средство, то отчело над 1.5 промила. Срещу тях са започнати бързи производства.

С метамфетамин бил задържан 41-годишен варненец, известни на МВР. Преди дни нарушителят бил заловен от криминалисти от Първо РУ при проведена специализирана полицейска операция. Акцията била по линия „Противодействие на разпространението на наркотици“. При последвалите процесуално-следствени действия служителите на реда извършили претърсване на обитаваното от него жилище. Там полицаите намерили наркотичните вещества, в различни дози. Мъжът е задържан за срок до 24 часа. Срещу него е образувано досъдебно производство.

Новини

Коментари

Новини Варна
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата