Жена е с опасност за живота след катастрафа до Девня

Пострадали са още трима нейни спътници

Жена е с опасност за живота след катастрафа до Девня

Днес, около 11:40 часа, на АМ „Хемус”, в района на град Девня, в посока Варна, е възникнало ПТП. Поради движение с несъобразена с мократа пътна настилка скорост, 59-годишна румънска гражданка - водач на лек автомобил „Хюндай”, губи контрол над автомобила, излиза вдясно от платното за движение и се преобръща край пътя.

 

Вследствие на инцидента са пострадали четирима румънски граждани, пътуващи в автомобила. Мъж и жена на възраст 67 г. и 49 г. са получили контузни наранявания и са освободени от болничното заведение след преглед. 64-годишен мъж е с луксация на рамо.

 

Най-тежко е пострадала жената, управлявала автомобила. Тя е оперирана по спешност с контузия на корем, придружена с вътрешно кървене; контузия на бял дроб и фрактура на ребра, настанена е за лечение в МБАЛ „Св. Анна”, с опасност за живота.

 

По случая има образувано досъдебно производство, съобщиха от полицията.

Черно море

Новини

Коментари

Крими
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата