IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Крими
18:24 | 11 август 2016
Обновен: 23:17 | 25 май 2025

Шофьор летял със 112 км/ч над допустимото край Шумен

Стационарна камера го засякла със 172 км/ ч, при ограничение 60 км/ч

По материала работи: Слав Велев
Шофьор летял със 112 км/ч над допустимото край Шумен

Стационарна камера край Шумен е засякла шофьор на лек автомобил "Тойота Авенсис" с украинска регистрация, който преминал покрай нея на 22 юли сутринта със 172 км/ час, при ограничение на скоростта от 60 км/час. Водачът се движел в посока град Русе. Това съобщиха от полицията в областния център, цитирани от "Дарик".
 

През юли е засечен и шофьор, управлявал автомобил с италианска регистрация, който се движел със 156 км/ час при ограничение на скоростта от 60 км/час. Със 121 км/час, или с двойно превишение на ограничената скорост, е засечен на 13 юли и водач на автомобил "Мерцедес Е 200" с русенска регистрация, който се движел в посока от Русе към Шумен.
 

Близо 2400 са установените нарушения на територията на ОД на МВР- Шумен при извършения пътен контрол през юли. Установените нарушения за скорост са 360. На виновните водачи са наложени глоби с фиш.
 

През юли на територията на областта са регистрирани 88 пътнотранспортни произшествия, от които 11 - тежки. При пътни инциденти са загинали петима души, а девет са били ранени.

Коментари

Новини Варна