Откриха близо 40 грама трева в дома на варненец

Откриха близо 40 грама трева в дома на варненец

Спипаха младежи, продавали марихуана

Спипаха младежи, продавали марихуана


ЛИЛЯНА ТРЪНКОВА
Близо 40 грама трева и амфетамин откриха в дома на 22-годишен варненец. Той е задържан за 24 часа, предстои прокуратурата да поиска съдът да го остави в ареста с постоянна мярка за неотклонение задържане под стража.
Мъжът бил следен от известно време и на 3 септември e задържан при специализирана полицейска операция. Той бил спрян от униформените около 10 часа сутринта на ул. „Царевец“. При личния обиск у него били открити две угарки от саморъчносвити цигари с трева и 3 найлонови пакетчета с изсушена марихуана. При последвалото претъсване на дома му били открити и иззети още 2 найлонови пакета с трева, пакетче с кафеникаво смолисто вещество и везна. Цялото количество трева е 37,70 г, а смолистото вещество е производно на амфетамин. По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура – Варна.
При същата полицейска проверка е задържан и 18-годишен младеж, у когото е открито найлоново пакетче със суха марихуана с тегло 2,63 грама.

Новини

Коментари

Крими
Новини Варна
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата