IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Варна
Крими
09:45 | 17 декември 2016
Обновен: 00:51 | 9 май 2025

Хванаха издирвания убиец от Бургас, заклал жестоко пастир

По материала работи: Борис Проданов
Хванаха издирвания убиец от Бургас, заклал жестоко пастир

Само за един ден полицаите от Шумен хванаха издирвания убиец от Бургас, който закла жестоко пастир, съобщи "24 часа".

 

41-годишният Атанас Манолов Михайлов отне живота на 46-годишния Хюсеин Реджеб беше открито в четвъртък в къщата на чорбаджията, които ги беше наел двамата за овчари, в шуменското село Златар. Най-вероятно убийството е станало след пиянски свада в нощта срещу сряда.

 

Заподозреният за убийството обаче изчезна веднага. Местни хора го бяха видели между 8 и 10 часа в четвъртък да напуска селото с две чанти багаж. Обяснил, че се мести на друга работа. Същият ден беше обявен за издирване, а снимката му разпространена. В петък сутринта местен човек от с. Златар съобщил на тел 112, че видял мъж с описание, идентично с това на издирвания.

 

Коментари

Новини Варна