Две коли се размазаха край Долище (СНИМКИ)

Две коли се размазаха край Долище (СНИМКИ)

Две коли се размазаха край Долище (СНИМКИ)

Две коли се размазаха край Долище (СНИМКИ)

Като по чудо в мелето няма жертви
Румънски фолксваген поло и добрички мерцедес буквално се размазаха по пътя Варна – Албена, на разклона за с. Долище днес по обяд. Според полицията румънският автомобил не е спрял на знак стоп на излизане от селото на главния път и буквално се хвърлил върху добричката кола. Като по чудо в смачканите коли няма жертви.
В румънската кола са пътували семейство с три деца, а добричлията е бил сам в колата си. Всички са откарани в болница в адекватно състояние, без видими сериозни травми. А двете коли стават само за скрап.
От спешния център в МБАЛ „Св. Анна“ поясниха, че 32-годишният румънец и 10-годишният му син са с травми на главата и гръдния кош. Другите две деца, жената и българския шофьор се разминали с леки травми, въпреки жестокия удар.
Още двама души са пострадали при катастрофи във Варна. 47-годишна шофьорка блъсна 25-годишен пешеходец, който пресичал ул. „Акад. Сахаров“. След сблъсъка мъжът е откаран в болница с фрактура на лявата подбедрица, настанен в болница, няма опасност за живота му.
24-годишен варненец пък не спря на стоп на кръстовището на улиците “Григорий Цамблак” и “Тодор Влайков” и помете мотоциклет “Хонда”. На място се оказало, че 25-годишният мъж, който карал двуколесното, няма книжка. Той е в болница със счупена бедрена кост, а 15-годишната девойка, която се возела на мотора с него, е с две счупени китки.
Лиляна Трънкова
Снимки Пламен Гутинов

Коментари

Избрано
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата