Засилено търсене на вибратори в Пловдив

Подаряват ги за 8 март

Засилено търсене на вибратори в Пловдив

Засилено търсене на вибратори за 8 март, отчитат секс магазините в Пловдив, установила проверка на Дарик. Сред най-предпочитаните модели са тези от кибер кожа, която имитира човешката, разказват хора от бранша.
Сред хитовете на пазара е високотехнологичен светещ музикален вибратор, който може да се свързва с компютър и да пуска музика по желание на ползвателя си.
Цените на този тип играчки варират от 30 лева за по-обикновените пластмасови модели до над 200 лева, като най-често се купуват от жени. Мъжете харчат най-много пари за виагра, твърдят още магазинерите.
„Напоследък много се продават и белезници, камшици и различни сексигри“, уточняват продавачите. Често се купуват и шоколадови бонбони с пози от Кама Сутра, форми за лед имитиращи полови органи, водни пистолети, запалки и ключодържатели.
По отношение на годините на клиентите не се наблюдават някакви особени тенденции, като възрастта им варира от 18 до над 60, разказват още работещите в бранша.

Новини

Коментари

Лайфстайл
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата