Информационният център за „Южен поток“ създаде интернет страница, стана ясно днес. Това е за още по-лесен достъп до информацията, която центърът предоставя на жителите на Варна и страната, съобщиха от информационния център.
Страницата съдържа новини и анонси за предстоящи събития, както и опция за регистриране от страна на желаещите да участват в предварително обявените събития в центъра.
Страницата може да се открие на адрес http://www.south-stream-offshore.com/bg/za-nas/informatsionen-tsentr-za-yuzhen-potok/
Информационният център за проекта „Южен поток” бе официално открит през януари тази година с цел да осигури на всеки заинтересован още една възможност за достъп до информация относно проекта и строителството на газопровода. Инфоцентърът се намира на улица „Цар Симеон I” 29 и е отворен за посетители всеки вторник и сряда.
„Южен поток“ си направиха сайт
„Южен поток“ си направиха сайт
20.03.2014 | 12:33 ч. Обновена: 14.06.2025 | 22:53 ч.
0

Новини
-
Силви Кирилов със заповед за сформиране на работна група за специализациите
-
Затварят ледената пързалка във Варна за ремонт
-
Задържаха кандидат-кмет за побой над жена му
-
Купуват 13 000 нови бодикамери за полицията
-
Обявиха заместника на Кирил Петков в парламента
-
Хванаха за ден 44-ма шофьори с алкохол или наркотици
Общество
Водещи новини
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата
Коментари